Jdi na obsah Jdi na menu
 


- Koťátka u nás vyrůstají ve velké lásce. Nejenom od své maminky, ale i od nás majitelů. Tuhle lásku jim poskytujeme do 13 týdnů a pak odcházejí  k novým majitelům. Je to pro to, že koťátka podle chovatelkého řádu musí mít řádné očkování a odčervení. Druhá dávka odčkování se podává ve věku 13 týdnů.

- Máme koťátka pouze s průkazem původu. To znamená, že u nás máte jistotu, že z koťátka vyroste  britská kočka. Dostali jsme navýstavě nejedno velmi kladné hodnocení. Dále pak, že kočička není zapuštěna z nevhodným ani příbuzným kocourem. Matka koťat je očkovaná na Felv a Fiv a nemá srdeční onemocnění HCM.

- Koťata do nových domovů přivezeme sami. Chceme se ujistit, že pro koťátka je připraven domov tak jak má být. Pokud tomu tak není koťátko nepředáme. 

- Koťátka prodáváme i k malým dětem. Jsou na děti zvyklé. Děti kočky milují a pokud jsou s nimi od útlého věku vypěstovávají si ke zvířatům velmi kladný vztah. Prosíme rodiče, kteří do budoucnu uvažují o koupi koťátka, aby si to pořádně rozmysleli. Mohlo by později dojít k tomu, že se u dítěte projeví alergie, nebo jiná nemoc a koťátko by nadále nemohlo být s vámi.

 

- Co dostanou od nás koťátka: - Originál průkaz původu

                                                      - Kupní smouvu

                                                      - Granule, konzervy

                                                      -  hračky ( míček, myšku)

                                                      - očkovací průkaz

- Koťátka krmíme syrovým hovězím masem. Čerstvými rybami. Kupujeme konzervy jen superpremiového tipu. SHINY CAT, ANIMONDA, PRO PLAN- GOURMET, HILLS, FELIX. Granule ROYAL CANINE SENSIBLE, KITTEN, ANF KITTEN, ENKANUBA, PROFILUM.....

- Máme spočítané nákladově, že kočička vychází cca 1000 měsíčně.

Kočky  vám budou vaši lásku vracet svou každodení přítomností a oddaností. Jsou to přátelé. Bereme je jako členy naší rodiny a proto se k nim tak chováme milujeme je a chceme pro ně jen to nejlepší.